Про нас

Про нас

Експерти, лікарі вищої категорії та кандидати медичних наук, доценти та асистенти клінічних кафедр медичного університету, націлені на «мозковий штурм» для вирішення складних ситуацій в області внутрішньої медицини, кардіології, спортивної медицини, акушерстві та гінекології. В нашій клініці активно використовується телемедицина: скайп-конференції пацієнтів; «клінічний розбір», «вторинна думка» в складніших клінічних випадках і віддалений аналіз кардіологічних досліджень; холтерівське моніторування ЕКГ, яке полягає в тривалій реєстрації ЕКГ в умовах щоденної активності пацієнта з подальшим аналізом отриманого запису – це незначна частина наших можливостей.

 

На УЗД-апаратах експертного рівня ми проводимо абсолютно всі дослідження серця, судин, органів черевної ділянки і заочеревинного простору, м’яких тканин, щитоподібної та молочних залоз, пренатальний скрінінг всіх триместрів вагітності. Для зручності майбутньої мами ми обладнали кабінет додатковим монітором для спостереження за малюком під час УЗД. Майбутній папа може розділити радість першого знайомства з малюком разом із мамою. Наші пацієнти отримують результати УЗ-дослідження у вигляді консультативного заключення та DICOM-файлів.

Для забезпечення збереження життя пацієнтів у критичних випадках під час кардіологічного навантаження стрес-тестування, наша клініка повністю укомплектована медикаментами та приладами швидкої допомоги, наші співробітники пройшли курси проведення серцево-легеневої реанімації.

Тактовність і високий рівень лікарів-гінекологів, надсучасне обладнання гінекологічного кабінету, що в першу чергу направлено що для зручності наших жінок дозволить знизити напругу і скутість пацієнток, максимально швидко і в повному обсязі провести гінекологічне обстеження.

У клініці не використовуються препарати, методи діагностики і лікування з недоведеною ефективністю.

 

Про нас обновлено: Июнь 10, 2018 автором: admin