Про нас

Про нас

Експертний медичний діагностичний центр, клінічна база Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, надає послуги висококваліфікованих фахівців у вирішенні складних діагностичних питань в клініці внутрішніх хвороб, ультразвуковій діагностиці, особливостях трансформації організму в умовах високих навантажень (робота зі спортсменами), функціональній діагностиці, гінекологічному консультуванні, веденні вагітності, дитячій гінекології та інших питаннях. Зручне місце розташування, власна парковка, привітний персонал та затишна обстановка клініки створюють позитивний настрій у спілкуванні з нашими спеціалістами.

Кардіологія

Ми вирішуємо як загальнокардіологічні проблеми (підвищений артеріальний тиск, аритмії серця, лікування ішемічної хвороби серця, тощо), так і кардіологічні проблеми підлітків, кардіологічні проблеми, що виникають під час проведення хіміотерапії, а також займаємось спортивною кардіологією. Всі лікарі клініки мають тривалий досвід роботи з такими пацієнтами, який накопичували задовго до об’єднання в «Докос Медікал».

УЗ – діагностика

На УЗД-апаратах експертного рівня ми проводимо абсолютно всі дослідження серця, судин, органів черевної ділянки і заочеревинного простору, м’яких тканин, щитоподібної та молочних залоз та пренатальний скрінінг вагітних. Для зручності майбутньої мами ми обладнали кабінет додатковим монітором для спостереження за малюком під час УЗД. Майбутній тато може розділити радість першого знайомства з малюком разом із мамою. Наші пацієнти отримують результати УЗ-дослідження у вигляді консультативного заключення та DICOM-файлів.

Гінекологія

У клініці чарівним жінкам та дівчатам пропонується повний спектр послуг, що включає в себе діагностичне обстеження, медикаментозне, ін’єкційне лікування, а також комплекс заходів профілактичного характеру.

Тактовність і високий рівень лікарів-гінекологів, надсучасне обладнання гінекологічного кабінету, що в першу чергу направлено що для зручності наших жінок дозволить знизити напругу і скутість пацієнток, максимально швидко і в повному обсязі провести гінекологічне обстеження.

Спортивна медицина

Спеціалісти «Докос Медікал» займаються обстеженням та підготовкою до змагань професійних спортсменів та любителів, проводять стрес-тести та оцінюють ризики раптової смерті.

Ми вміємо надавати невідкладну допомогу!

Для забезпечення збереження життя пацієнтів у критичних випадках під час кардіологічного навантаження стрес-тестування, наша клініка повністю укомплектована медикаментами та приладами швидкої допомоги, наші співробітники пройшли курси проведення серцево-легеневої реанімації.

Про нас обновлено: Грудень 29, 2018 автором: Владислав Евтушенко