Новий тест може виявити всі типи раку за кілька хвилинУ клініці Докос Медікал працюють найкращі кардіологи Києва. Запишіться на обстеження за приємною ціною. Ваше серце буде вам вдячне!


Новий тест може виявити всі типи раку за кілька хвилин!

Дослідники розробили тест, який можна використовувати для діагностики всіх видів раку. Тест виявляє ДНК-фрагменти, які є спільними для всіх типів раку. Кожен тип раку, чи то рак молочної залози або рак кишечника, має різні генетичні особливості. Тест, який виявляє один рак, не працює на іншому.

Дослідники вже давно шукають спільні риси, щоб розробити єдиний діагностичний інструмент, який можна було б застосувати для загальної діагностики. Дослідження, опубліковане в журналі Nature, показує, що ракова ДНК утворює унікальну структуру, коли її поміщають у воду.
ДНК структура однакова у зразків раку молочної залози, передміхурової залози, кишечника, а також лімфоми. Ракові фрагменти ДНК у воді складаються у тривимірні структури, що відрізняє їх від нормального генетичного матеріалу, що не змінює структуру.
До того ж виявлено, що ракова ДНК має сильну спорідненість до золота, зв’язується з золотими частинками, що забезпечує більш високий відносний електрохімічний струмовий сигнал у порівнянні з нормальною ДНК. Це відкриття використано для розробки тесту, який може ідентифікувати ракову ДНК менш ніж за десять хвилин.
За успішних клінічних випробувань, нова скринінгова методика дозволить зрозуміти, наскільки рано можна виявити рак, а простота методу дозволить забезпечити ефективний контроль лікування.

 

Першоджерело https://bit.ly/2GGFZgE

Новий тест може виявити всі типи раку за кілька хвилин обновлено: Грудень 26, 2018 автором: Владислав Евтушенко