Колесник Вікторія Леонідівна

Колесник Вікторія Леонідівна

Дитяча та підліткова гінекологія, акушерство і гінекологія, медична психологія

Кандидат медичних наук, лікар акушер гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, лікар гінеколог дитячого та підліткового віку, провідний спеціаліст клініки “Докос медікал” з напрямку “Дитяча та підліткова гінекологія, медична психологія”, дійсний член Асоціації превентивної та антиейджингової медицини з 2013 року, член Асоціації акушерів-гінекологів України.
Основний напрямок діяльності: лікування передменструального синдрому, клімактеричного синдрому, порушень менструального циклу, запальних захворювань жіночих статевих органів, у тому числі у дітей та підлітків. У сферу діяльності входить лікування доброякісних новоутворень статевої системи у жінок (кісти, фіброми та ін.), лікування ендометріозу.
Проводить консультації по контрацепції (ВМС, КОК, бар’єрна контрацепція, симпатотермальний метод та ін).
Проводить консультації з перинатальної психології, психології подружніх стосунків, з психологічних проблем особистості, перед- та постаборне консультування, надає психологічну допомогу при втратах вагітності.
Автор програми «Мотивація зачаття або для чого людям діти» і «Психологічний супровід перинатальних втрат», володіє авторським правом на програму «Перинатальна психологія» .
Загальний стаж роботи – 20 років.

Колесник Вікторія Леонідівна обновлено: Май 24, 2018 автором: Администратор