УЗ-діагностика

УЗ-діагностикаУЗД – ультразвукова діагностика – безпечний високо інформативний, безболісний, сучасний метод діагностики. Завдяки УЗД діагностиці в Києві можна отримати точне візуальне відображення різних органів на моніторі комп’ютера, вивчити анатомічні і патологічні особливості самого органу і прилеглих до нього структур. Ультразвукове дослідження здійснюється через шкіру, контактним методом, не пошкоджуючи шкірних покривів, не вимагає особливих підготовчих заходів, крім позитивного психологічного настрою.

Сучасна апаратура експертного рівня клініки «Докос Медикал» дозволить зробити 3D зображення органів, які скануються. Нашим пацієнтам після будь-якої УЗД діагностики лікарі видають не лише консультативне заключення, а й записані файли дослідження у вигляді DICOM-файлів. Також результати дослідження завантажуються у персональний веб-архів пацієнта, який знаходиться на сайті клініки Docosmedical. До особистого кабінету пацієнт може мати доступ в будь-який час.

Особливої різниці в тому, як роблять УЗД жінкам і чоловікам, немає. Споживання їжі перед дослідженням повинно бути в помірних обсягах, якщо це на дослідження органів черевної порожнини (особливості підготовки до окремих видів УЗ-дослідження можна подивитись в порадах щодо огляду). Огляд фахівцем в клініці Докос Медікал здійснюється в положенні пацієнта лежачи на спині. Для обстеження використовується спеціальний гель для більш якісної передачі імпульсу від ультразвукового датчика до тканин і назад. Під час процедури пацієнт повинен розслабитися і заспокоїтися. Надмірне хвилювання, стрес можуть негативно відобразитися на загальному самопочутті. Про виникнення будь-яких неприємних відчуттів слід повідомляти лікаря.

УЗ-діагностика обновлено: Вересень 15, 2018 автором: Администратор