Ультразвукова діагностика Докос Медікал. Сучасне обладнання для якісного обстеження

Ультразвуковий сканер General Electric Vivid 7 Dimension
Ультразвуковий сканер General Electric Vivid 7 Dimension

Ультразвукова діагностика – безпечний високо інформативний, безболісний, сучасний метод діагностики.
В клініці Докос Медікал використовується найсучасніше обладнання, що дозволяє отримувати зображення високої якості, та робити 3D зображення органів, які скануються.

Ультразвуковий сканер General Electric Vivid 7 Dimension – це універсальна ультразвукова діагностична система експертного класу, розроблена на основі архітектури TruScan. Унікальні апаратні і програмні рішення, що забезпечують неперевершену якість візуалізації і найширші можливості обробки та аналізу даних, роблять систему VIVID 7 унікальним діагностичним інструментом.
Ми проводимо абсолютно всі дослідження серця, судин, органів черевної ділянки і заочеревинного простору, м’яких тканин, щитоподібної та молочних залоз, пренатальний скрінінг всіх триместрів вагітності.

Наші пацієнти отримують результати УЗ-дослідження у вигляді консультативного заключення та DICOM-файлів.
А також не забуваємо про наших лікарів, без високого професіоналізму яких не запрацював би жоден апарат. В нас працюють експерти, які зможуть провести діагностику найскладнішої патології та правильно зорієнтувати пацієнта на її лікування

Клініка Докос Медікал
Записатись на прийом можна вже сьогодні.

Ультразвукова діагностика Докос Медікал. Сучасне обладнання для якісного обстеження обновлено: Грудень 29, 2018 автором: Владислав Евтушенко